Redirects entity manager (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
