Redirects entity manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Save
lt: Saugoti

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: About
lt: Apie
