Redirects entity manager (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: About
ne: बारेमा
