Redirects entity manager (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Save
os: Ныффысс
