Redirects entity manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: All
pl: Wszystko

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: About
pl: O stronie

en: Redirect status
pl: Status przekierowania
