Redirects entity manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: All
ro: Toate

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: About
ro: Despre
