Redirects entity manager (1.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: About
se: Birra
