Redirects entity manager (1.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: About
sq: Informacione
