Redirects entity manager (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: All
sv: Alla

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: About
sv: Om

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
sv: Börja skriva titeln på något innehåll för att välja det. Du kan också ange en intern sökväg som %add-node eller en extern URL som %url. Ange %front för att länka till förstasidan. Ange %nolink för att endast visa text utan länk. Ange %button för att visa text som endast är tillgänglig för tangentbord.
