Redirects entity manager (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: About
te: గురించి
