Redirects entity manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: All
tr: Tümü

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: About
tr: Hakkında

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
tr: Seçmek için bir içerik parçasının başlığını yazmaya başlayın. Ayrıca %add-node gibi dahili bir yol veya %url gibi harici bir URL de girebilirsiniz. Ön sayfaya bağlantı vermek için %front girin. Yalnızca bağlantı metnini görüntülemek için %nolink girin. Yalnızca klavyeden erişilebilen bağlantı metnini görüntülemek için %button girin.
