Redirects entity manager (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
