Redirects entity manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Save
ar: حفظ

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: About
ar: حول
