Redirects entity manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Save
ast: Guardar

en: All
ast: Too

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
