Redirects entity manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: About
az: Haqqında

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
az: Onu seçmək üçün məzmun parçasının başlığını yazmağa başlayın. Siz həmçinin %add-node kimi daxili yol və ya %url kimi xarici URL daxil edə bilərsiniz. Ön səhifəyə keçid üçün %front daxil edin. Yalnız link mətnini göstərmək üçün %nolink daxil edin. Yalnız klaviatura ilə əlçatan link mətnini göstərmək üçün %button daxil edin.
