Redirects entity manager (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: All
bo: ཡོངས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད
