Redirects entity manager (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: All
cs: Vše

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: About
cs: Popis

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování
