Redirects entity manager (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: All
cy: I gyd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan
