Redirects entity manager (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: All
da: Alle

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 307 Temporary Redirect
da: 307 Midlertidig omdirigering

en: 302 Found
da: 302 Fundet

en: 303 See Other
da: 303 Se anden placering

en: About
da: Om

en: Redirect status
da: Omdirigeringsstatus

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
