Redirects entity manager (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: All
el: Όλες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: About
el: Περί
