Redirects entity manager (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: All
eo: Ĉiuj

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
