Redirects entity manager (1.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Save
gu: સાચવો

en: All
gu: બધા

en: About
gu: વિશે
