Redirects entity manager (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
