Redirects entity manager (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: All
it: Tutti

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: About
it: Informazioni

en: Redirect status
it: Stato redirezione
