Redirects entity manager (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Save
ja: 保存

en: All
ja: すべて

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: About
ja: アバウト

en: Redirect status
ja: リダイレクトステータス

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
ja: 選択するにはコンテンツのタイトルをタイピングしてください。%add-node のような内部パスや %url のような外部パスを入力することもできます。フロントページにリンクするには %front と入力してください。リンクテキストのみを表示するには %nolink と入力してください。キーボードでアクセス可能なリンクテキストのみを表示するには %button と入力してください。
