Redirects entity manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: All
km: ទាំងអស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: About
km: អំពី
