Redirects entity manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: All
ku: هەموو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: About
ku: دەربارە
