Redirects entity manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Save
lv: Saglabāt

en: All
lv: Visi

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: About
lv: Par
