Redirects entity manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд
