Redirects entity manager (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: All
mr: सर्व

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
