Redirects entity manager (1.0.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: Test
ms: Ujian

en: Save
ms: Simpan

en: All
ms: Semua

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: About
ms: Perihal
