Redirects entity manager (1.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: All
nl: Alle

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: Status Code
nl: Statuscode

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: About
nl: Over

en: Redirect status
nl: Omleidingsstatus

en: The redirect language.
nl: De URL-omleiding taal.

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Begin de titel van een item te typen om het te selecteren. Of type een intern pad, zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de homepage te linken. %nolink toont alleen de linktekst zonder link. En met %button wordt alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst getoond.
