Redirects entity manager (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: All
nn: Alle

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå
