Redirects entity manager (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Save
oc: Enregistrar

en: All
oc: Tot

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: About
oc: A prepaus
