Redirects entity manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
