Redirects entity manager (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: All
sk: Všetky

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: About
sk: Informácie o
