Redirects entity manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: All
sl: Vsi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: About
sl: O modulu
