Redirects entity manager (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Save
ta: சேமி

en: All
ta: எல்லா

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: About
ta: பற்றி
