Redirects entity manager (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: About
th: เกี่ยวกับ
