Redirects entity manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Save
uk: Зберегти

en: All
uk: Все

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Status Code
uk: Код стану

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: Redirects
uk: Переспрямування

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: The redirect language.
uk: Мова переспрямування.

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.
