Redirects entity manager (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Save
vi: Lưu

en: All
vi: Tất cả

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: About
vi: Giới thiệu
