Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Time
nl: Tijd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Embed
nl: Inbedden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend
