Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Time
oc: Ora

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
