Redirects Fixer (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Embed
ro: Încorporat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent
