Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Time
gl: Hora

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entity ID
gl: ID da entidade
