Redirects Fixer (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne
