Redis (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Version
et: Versioon

en: Mode
et: Viis

en: Performance
et: Jõudlus

en: Client
et: Klient

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Keys
et: Võtmed
