Redis (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Version
bg: Версия

en: Mode
bg: Режим

en: Performance
bg: Производителност

en: Client
bg: Клиент

en: Read/Write
bg: Четене и запис
