Redis (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Version
lv: Versija

en: Mode
lv: Režīms

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Client
lv: Klients

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms
