Redis (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Version
sk: Verzia

en: Mode
sk: Režim

en: Performance
sk: Výkon

en: Read/Write
sk: Čítanie/Písanie

en: Keys
sk: Kľúče
